Penzion Pod Kaštanem, Nedakonice

Nedakonice 22, 68738
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově otevřený penzion v historické budově zájezdního hostince, jehož historie sahá až do 17. stol. nabízí čtyři dvoulůžkové pokoje, jeden apartmán s oddělenými lůžky a kuchyňskou linkou a jeden apartmán s manželskou postelí, prostorovou vanou a kuchyňskou linkou.

Další informace

V našem penzionu naleznete vše potřebné pro maximální pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny LED televizí, vlastním sociálním zařízením-sprchou a WC. Bezdrátové připojení k internetu je samozřejmostí. Parkování je zajištěno před penzionem nebo v našem areálu.

Penzion je nekuřácký a je součástí pohostinství s velkou letní terasou, dětským hřištěm a prostorem pro volnočasové aktivity.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Zahrada
Dětský koutek
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Rybolov
Cyklostezky

Okolí

Penzion se nachází v obci Nedakonice ležící na strategickém místě, hned několik desítek metrů od cyklostezky propojující jak trasy Uherské Hradiště-Napajedla-Kroměříž, tak i Uherské Hradiště-Strážnice-Skalice. Tyto trasy se nachází podél nebo v těsné blízkosti Baťova kanálu.

Nedaleko se také nachází turistické trasy vedoucí do Buchlovských hor, kde můžete navštívit, zříceninu hradu Cimburk, zříceninu hradu Střílky, rozhlednu Brdo, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, Velehrad a mnoho dalších zajímavých míst. Ve vedlejší obci Polešovice můžete navštívit mnoho vinných sklepů a ochutnat víno od místních vinařů. Za zmínku také stojí 20 metrů vysoká rozhledna Floriánka s krásným výhledem na okolní přírodu.

V prostorách penzionu je k dispozici mnoho propagačních materiálů se zajímavými tipy na výlety.

Mapa

Velká mapa